Aktualności

W związku z tym, że zaproponowany przez Zarząd OSKZP pomysł organizacji „Cyklu spotkań online” spotkał się z pozytywnym odbiorem członków Stowarzyszenia, dzięki zaangażowaniu wielu osób, podjęliśmy decyzję o ich kontynuacji w miesiącu czerwcu.

Pomimo występujących i wszystkim znanych trudności wynikających z pandemii koronawirusa Zarząd OSKZP podejmuje różne działania w celu zapewnienie funkcjonowania Stowarzyszenia w tym trudnym dla wszystkich okresie.

HARMONOGRAM

01.06.2020 r. wykład mec. Anna Specht-Schampera

Środki ochrony prawnej w nowym Prawie zamówień publicznych.

08.06.2020 r. wykład Marek Komorowski

Analiza przedzakupowa – studium przypadku.

15.06.2020 r. wykład Grzegorz Soluch

Wybrane zagadnienia dotyczące treści umowy w nowym Prawie zamówień publicznych.

22.06.2020 r. wykład Małgorzata Niemiec

Narzędzie audytorskie do weryfikacji poprawności działań Zamawiającego w zakresie sporządzania opisu przedmiotu zamówienia - na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych.

29.06.2020 r. wykład mec. Agnieszka Suchecka

Waloryzacja wynagrodzenia w zamówieniach publicznych.

Dziękujemy Wszystkim za tak liczny i aktywny udział w organizowanych spotkaniach oraz zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować wszystkim członkom Stowarzyszenia, którzy włączyli się w organizację spotkań i zapraszamy kolejnych do aktywnego udziału w celu ich kontynuacji. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z pozdrowieniami Zarząd OSKZP

Ewa Wiktorowska

 Dorota Grochalska

 Agnieszka Olszewska

 

Agnieszka Szulakowska

 

Iwona Ziarniak

 

Piotr Pieprzyca